قوانین و مقرراتشرایط و قوانین استفاده از تمامی خدمات و محصولات سپنتا هاست

این توافقنامه ما بین سپنتا هاست به آدرس اینترنتی https://sepantahost.com از یك طرف و از طرف دیگر با استفاده کننده از خدمات سپنتا هاست كه در این توافقنامه "مشترك" و یا "کاربر" و یا "مشتری" و یا "خریدار" نامیده میشود، تنظیم شده و قابل اجرا می باشد.

مشترك متعهد میشود چنانچه خدمات و یا محصولات سپنتا هاست را تهیه نماید تا اتمام زمان استفاده، تمامی بند ها و شرایط این توافقنامه را رعایت نماید.

تاریخ آخرین تغییرات: 18 دی سال 1395
 1. بازگشت وجه

  در صورتی که مشترک بنا به هر دلیلی بخواهد سرویس خود را لغو کند باید در مدت یک هفته درخواست خود را به بخش پشتیبانی یا از طریق ارسال ایمیل اعلام نماید در غیر اینصورت امکان بازکشت وجه وجود ندارد.

 2. ویژگی های فنی سرویس ها

  ویژگی فنی محصولات و سرویس های سپنتا هاست باید مظابق آنچه در سایت ذکر شده باشد و باید تا اتمام دوره سرویس به همان صورت ارائه شود و در غیر اینصورت هزینه سرویس به کاربر بازگشت داده خواهد شد.

 3. آگاهی پیش از خرید

  با توجه به تخصصی بودن سرویس ها و خدمات سپنتا هاست؛ تمامی خدمات و محصولات سپنتا هاست همانگونه که در قسمت مشخصات سرویس ذکر شده ارائه می گردند و هیچ گونه ضمانت صریح و ضمنی مانند مطابق نیاز کاربر بودن، بی عیب بودن، دارای تمامی امکانات بودن،بدون محدودیت بودن، عدم قطعی، امنیت کامل؛ توانایی و یا امکان استفاده کاربر از سرویس مربوطه نمی شوند. کاربر تعهد می نماید پیش از هرگونه سفارش از هر طریق ممکن (شامل وب سایت سپنتا هاست، پرسش از کارشناسان سپنتا هاست؛ جستجو در اینترنت؛کسب آگاهی از وب سایت های دیگر) از ویژگی ها و محدودیت های سرویس مربوطه بطور کامل آگاهی داشته باشد و هیچ گونه ادعای عدم آگاهی و یا عدم بر آورده کردن نیاز مشتری و یا عدم توانایی کاربر در استفاده از سرویس مربوطه پس از سفارش قابل پذیرش نمی باشد. با توجه به ماهیت سرویس های اینترنتی آنها ممکن است دارای معایب و محدودیت هایی باشند که سپنتا هاست تا حد ممکن این موارد را در سایت خود قید می نماید اما با توجه به گسترده بودن این موارد امکان قید کامل آنها در سایت وجود ندارد همچنین این محدودیت ها بر اساس شرایط زمان ممکن است تغییر یابند که مشتری با تمامی تغییرات بعدی آنها نیز توافق می نماید در نتیجه عدم قید یک و یا چند مورد از این محدودیت ها و یا معایب در وب سایت سپنتا هاست حقی برای کاربر ایجاد نمی نماید و کاربر باید پیش از تهیه سرویس از تمامی ویژگی ها و محدودیت های آن سرویس و مطابقت آن سرویس با نیاز خود مطمئن گردد و سپس اقدام به تهیه آن نماید. در صورت عدم آگاهی کاربر و یا عدم امکان استفاده کاربر از سرویس مربوطه و یا عدم مطابقت نیاز کاربر با ویژگی های سرویس مربوطه کاربر به هیچ عنوان نباید سرویس مربوطه را تهیه نماید.

 4. مصرف عادلانه

  کاربران باید از منابع سرور نظیر CPU و RAM به صورت عادلانه استفاده نمایند تا باعث کندی سرویس سایر کاربران نشوند و در صورت مصرف بیش از حد معمول به کاربر یک بار اخطار داده میشود و در صورت عدم توجه سرویس وی قطع میشود. تعیین میزان مصرف عادلانه بر عهده کارشناسان سپنتا هاست میباشد.

 5. بکاپ یا نسخه پشتیبان داده ها

  سپنتا هاست در تمامی سرویس های خود اقدام به تهیه نسخه پشتیبان بصورت دوره ای می نماید اما این نسخه پشتیبان صرفا جهت استفاده سپنتا هاست می باشد. به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست نسخه پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای سپنتا هاست نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل مسئولیت به عهده کاربر خواهد بود و کاربر موظف است اطلاعات را از پشتیبان های تهیه شده توسط خودش بازگرداند. این ماده شامل تمامی سرویس های سپنتا هاست بدون استثنا خواهد بود و حتی در صورتی که در ویژگی های یک سرویس بک آپ گیری هم قید گردیده باشد صرفا جنبه بک آپ گیری داخلی سپنتا هاست را دارد مشتری نمی تواند از آن استفاده نماید و شامل این ماده خواهد بود و کاربر آن سرویس نیز موظف به تهیه بک آپ می باشد. در صورتی که امکان بازگرداندن اطلاعات کاربر از بک آپ های سپنتا هاست موجود باشد این عمل با دریافت هزینه انجام خواهد شد و در صورتی که به هر دلیل امکان بازگرداندن اطلاعات کاربر از نسخه های پشتیبان سپنتا هاست وجود ندارد هیچ مسئولیتی متوجه سپنتا هاست نخواهد بود.

 6. موارد منع استفاده

  در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر سرویس کاربر بدون اخطار قبلی قطع میگردد و هزینه آن به عناون خسارت ضبط میشود در صورت بروز آسیب به سرورها و تجهیزات شبکه سپنتا هاست حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد.

  • اسکریپتها و ویروس های خطرناک
  • ارسال هرزمانه یا ایمیل های اسپم (spam)
  • اختلال در امنیت سیستم یا شبكه
  • ربات Telegeram
  • نصب Chat room
  • IRC
  • Spidering
  • Crawlering
  • Mailing Scripts
  • HYIP
  • Mailing lists
  • Hot-Linking
  • Bit Torrent
  • AutoSurf, PTC, PTS ,PPC sites
  • IP Scanners
  • Port Scanners
  • Fraudulent Sites
  • Brute force Programs/Scripts/Applications
  • leeching
 7. استفاده غیر قانونی

  کاربران متعهد می شوند تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن سرورهای سپنتا هاست در کشورهای آلمان و انگلیس و کانادا و امریکا کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین سلبی مرتبط با اینترنت بین المللی و در کشورهای ایران؛ آمریکا؛ کانادا؛ آلمان؛ انگلیس و اتحادیه اروپا می باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آنها نخواهد بود. به طور کل سرویسهای سپنتا هاست می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست).

  • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
  • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
  • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
  • انتشار اکاذیب علیه دیگران
  • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
  • سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
  • ارسال ایمیل های ناخواسته (اسپم) به هر شکل
  • سعی در نفوذ یا حمله به سرورها یا سایت های سپنتا هاست یا دیگران
 8. استفاده غیر قانونی از سرور و شبکه

  مختل كردن امنیت سیستم یا شبكه ممنوع است و در صورت بروز چنین مسائلی سپنتا هاست حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد. نمونه هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبكه شامل موارد ذیل می شود: دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده ها، سیستم یا شبكه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسكن یا آزمایش آسیب پذیری یك سیستم یا شبكه یا وب سایت، مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، میزبان یا شبكه، شامل: تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه های الكترونیكی، تلاش عامدانه برای پر كردن فضای یك سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها بدون مجوز از مالکان آنها و ...

 9. وارد کردن خسارت به سپنتا هاست

  در صورت هرگونه اقدام که بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم به صورت مالی و غیر مالی شامل (منافع؛ اعتبار؛ شهرت و ...) سپنتا هاست لطمه وارد نماید؛ سرویس کاربر سریعا؛ بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و سپنتا هاست فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود و همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به سپنتا هاست خواهد بود.

 10. حریم شخصی و اطلاعات محرمانه

  به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه سپنتا هاست تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران خود می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. سپنتا هاست هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

 11. مسئولیت کاربران

  کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر کاربران سپنتا هاست احترام بگذارند. سپنتا هاست حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت

 12. اقداماتی که سپنتا هاست در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد

  تخطی از هر یک از شرایط درج شده در این توافقنامه موجب تعلیق سرویس می شود. سپنتا هاست تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. در صورت عدم رعایت شرایط توافقنامه توسط کاربر سپنتا هاست حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که سپنتا هاست از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها سپنتا هاست بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین سپنتا هاست در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران؛ آمریکا؛ کانادا؛ آلمان؛ انگلیس و اتحادیه اروپا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. سپنتا هاست هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به سپنتا هاست خواهد بود.

 13. تغییرات در سرورها و خدمات سپنتا هاست

  سپنتا هاست مجاز است در هر زمان که لازم باشد نسبت به حذف، اضافه، ارتقا، تعویض، تغییر و یا تغییر در تنظیمات هرگونه سرور، برنامه، نرم افزار، داده، سخت افزار و تجهیزاتی که به واسطه آنها به کاربران سرویس می دهد، اقدام نماید. این تغییرات ممکن است بر روی عملکرد برنامه های شخصی کاربران و محتویات سایت آنها تاثیرگذار باشد. در این حالت کاربر مسئول سازگار کردن مجدد برنامه خود با تغییرات جدید می باشد و سپنتا هاست هیچگونه مسئولیتی در این رابطه ندارد.

 14. اطلاعات صحیح

  مشترك موافقت می نماید كه هنگام ثبت نام در سپنتا هاست اطلاعات صحیح در اختیار سپنتا هاست قرار دهد و سپنتا هاست برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترك از اطلاعات ارائه شده توسط مشترك استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی كه ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا سپنتا هاست شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد سپنتا هاست به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترك را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

 15. ضامن تعهدات

  مشترك یا هر شخص دیگر كه به نمایندگی ازمشترك این توافقنامه را با عمل ورود به سایت سپنتا هاست یا تهیه هریک از سرویس های سپنتا هاست یا انجام هرگونه معامله و یا تراکنش با سپنتا هاست و یا عمل تائید در مراحل خرید، به صورت الكترونیكی امضا مي‌نماید، بدین وسیله اعلام مي‌كند و متعهد مي‌شود كه داری حقوق، اختیارات و اعتبار لازم برای اجرای مفاد این توافقنامه میباشد و هیچ‌ یك از حقوق و مزایای این توافقنامه را به شخص دیگر انتقال نخواهد داد. همچنین متعهد مي‌شود كه 18 سال یا بیشتر سن دارد و یا وكیل قانونی وی این شرایط را دارد و به جانشینی وی این قرارداد را امضاء خواهد كرد و تضمین مینماید تمامی مفاد این قوانین را مطالعه نموده و درک کرده است .

 16. پرداخت غرامت

  مشترك توافق مي‌كند كه از سپنتا هاست؛ پیمانكاران، نمایندگان، كارمندان، مدیران، سهامداران و وابستگان آن در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب و یا هزینه شامل حق الوكاله كه ناشی از ادعا، عملكرد و یا تقاضی شخص ثالث در ارتباط با مشترك (شامل نمایندگان مشترك و یا هر فرد دیگر كه از اشتراك، محصولات یا خدمات مشترك با و یا بدون اجازه مشترك، استفاده از خدمات و محصولات كه مشترك از سپنتا هاست خریداری نموده است) و یا نقض مفاد توافقنامه‌های موجود در این توافقنامه باشد، محافظت كرده و غرامات اجتماعی را پرداخت نماید. علاوه بر این مشترك موافقت مي‌نماید كه از سپنتا هاست در مقابل هرگونه ضرر، مسئولیت، آسیب یا هزینه شامل حق ‌الوكاله كه ناشی از نقض ضمانتها ذكر شد و در این توافقنامه به هرگونه عملكرد خلاف از جانب مشترك، هر ادعایی مبنی بر اشتراك شما به كپي‌رایت؛ علامت تجاری، حق مالكیت معنوی شخص دیگر باشد محافظت كرده و غرامات احتمالی را بپردازد. این غرامات علاوه بر غرامتهایی است كه مشترك از طرف خود پرداخت مي‌نماید.

 17. اقدام قانونی علیه سپنتا هاست

  کاربران سپنتا هاست تعهد می نمایند چنانچه شكایتی علیه سپنتا هاست در حال اجرا یا ارسال داشته باشند بصورت کتبی سپنتا هاست را از این موضوع مطلع گردانند و از سپنتا هاست رسید دریافت نمایند. قصور از جانب مشترك در مورد ارسال این اطلاعیه به سپنتا هاست به منزله نقض موارد این توافقنامه خواهد بود. مشترك متعهد مي‌شود كه در صورت بروز چنین ادعاهایی بلافاصله سپنتا هاست را جهت كنترل امور در جریان قرار داده و در تمام مراحل به طور كامل با سپنتا هاست همكاری نماید.

 18. قوانین حاكم،محل دادرسی؛ عدم اجازه شكایت

  مشترك موافقت مي‌نماید كه محل دادرسی پرونده‌های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط سپنتا هاست در دادگاه یا دادسرا یا شورای حل اختلاف یا شورای صنفی شیراز و یا كمیته مبارزه با جرائم رایانه ی واقع در شیراز باشد. مشترك مجاز نخواهد بود در مسائلی كه در این توافقنامه مطرح شده اند شكایتی به مراجع ذیصلاح ارائه دهد.

 19. ابلاغ های قانونی

  كلیه ابلاغها و اعلانات سپنتا هاست (به‌جز موارد نقض توافقنامه) در وب‌سایت اعلام خواهند شد. اخطارهای مربوط به نقض قرارداد به پست الكترونیك و یا آدرس پستی مشترك ارسال مي‌شوند. اعلانات و ابلاغهایی مشترك به سپنتا هاست میبایست حتما یک نسخه به پست الكترونیك موجود در سایت سپنتا هاست و در صورت لزوم علاوه بر ارسال به پست الکترونیک از طریق پست سفارشی به آدرس دفتر مركزی ارسال گردد.

 20. عناوین

  عناوین موجود در این توافقنامه جنبه تفسیری دارند و چنانچه تضادی بین عناوین و مفاد توافقنامه وجود‌داشته باشد، مفاد قرارداد میبایست مرجع عملكرد قرار گیرند .

 21. توافقنامه كامل

  توافقنامه حاضر شامل رویه‌ها و توافقنامه‌هایی كه در این قسمت اشاره شده (مانند رویه حل اختلافات) به عنوان قرارداد كامل و تنها قرارداد بین مشترك و سپنتا هاست برای محصولات و خدمات سپنتا هاست تلقی مي‌گردد.

 22. تفكیك‌پذیری

  تفكیك‌پذیری بخشهای این قراداد تفكیك‌پذیر میباشند. در صورتی كه بخشی از این قرارداد نامعتبر یا غیر اجرایی باشد آن بخش با استناد به قانون و به نزدیكترین شكل به متن اصلی تفسیر مي‌گردد و سایر قسمتها و شریط توافقنامه به طور كامل لازم‌الاجرا هستند.

 23. سلب اختیار

  عدم اجرای بخشی از شریط این توافقنامه و توافقنامه های ضمیمه آن توسط سپنتا هاست در مقابل مشترك یا دیگران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه از سپنتا هاست نمي‌باشد.

 24. وضعیت اضطراری

  سپنتا هاست همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام مي‌دهد با این همه مشكلات تفكیكی خاص و سایر عوامل خارج از كنترل سپنتا هاست هر از چندگاهی ممكن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی سپنتا هاست گردند. مشترك موافقت مي‌نماید سپنتا هاست را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.

 25. خسارت و رفع مسئولیت

  سپنتا هاست تعهد می نماید تمامی خدمات ذکر شده در وب سایت یا قراردادهای کتبی را پس از سفارش و انجام کامل پرداخت سرویس/محصول/قرارداد به کاربر ارائه دهد یا در صورت عدم انجام سفارش/قرارداد مبلغ دریافت شده را به حساب کاربر بازپرداخت کند. تمامی خدمات سپنتا هاست به همان شکلی که هستند ( AS IS ) ارائه می شوند و هیچگونه ضمانت صریح و ضمنی (اضافه بر مواردی که در وب سایت قید گردیده) شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند انجام سریع و بدون نقص سفارش؛مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت کامل و غیره... ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای سپنتا هاست که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. سپنتا هاست نهایت سعی خود را در جهت ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن مینماید و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی شامل (و نه محدود به) هرگونه ایرادات نرم افزاری یا سخت افزاری؛ مشکلات شبکه اینترنت و ارتباطات سایت؛ بروز هرگونه خطا در طی انجام سفارش ثبت و تمدید دامین یا دیگر سرویسها؛ تاخیر در انجام سفارشات؛ هرگونه نقص در ارائه خدمات توسط افراد یا شرکتهای طرف قرارداد سپنتا هاست؛ موارد فورس ماژور و غیره ... نخواهد بود. سپنتا هاست تحت هیچ شرایطی در برابر هر نوع خسارت مستقیم و غیر مستقیم که از سرویسها و یا خدمات سپنتا هاست متوجه فرد و یا افرادی گردد مسئول نمي‌باشد، حتی اگر این ادعا بر اساس قرارداد، نقض ضمانت (صریح یا ضمنی)‌، نقض توافقنامه و رویه‌های جانبی آن بوده و یا عدم توانایی مشترك در استفاده از محصولات و یا خدمات سپنتا هاست باشد. اگر چه سپنتا هاست احتمال چنین خسارتی را گوشزد كرده باشد، برخی شرایط مسئولیت در برابر خسارت ممكن است از حالات فوق مستثنی گردد كه در چنین شرایطی مسئولیت سپنتا هاست محدود به قانون مي‌گردد. کاربر موافقت مي‌كند كه در هر شرایطی سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی در آخرین دوره پرداخت سرویس/محصول/قرارداد (هزینه خدمات یا کالایا قرارداد پرداخت شده برای آخرین دوره زمانی) توسط خریدار بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت. تمامی مشتریان ، کاربران و مشترکان سپنتا هاست موظف به پذیرش این ماده بوده و در صورت عدم پذیرش هرگز نباید هیچکدام از محصولات و یا خدمات سپنتا هاست را سفارش داده یا خریداری نمایند. تمامی موارد مرتبط با کاربران شامل محتوای وب سایت کاربران، نحوه استفاده آنها از خدمات سپنتا هاست و اطلاعات و داده های استفاده شده توسط کاربران و بطور کل تمامی مواردی که توسط کاربران اقدام شده باشد به عهده کاربر بوده و هیچ شخص ثالثی حق اقدام قانونی علیه سپنتا هاست را ندارد و در صورت لزوم اقدام قانونی تنها علیه کاربر باید انجام شود بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی كه از طریق حساب مشترك انجام می گیرد، چه بوسیله خود مشترك و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترك میباشد. سپنتا هاست از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب مشترك با و یا بدون اجازه مشترك خودداری می كند.

 26. حقوق مالکیت معنوی سپنتا هاست

  کلیه اشخاص اعم از کاربران سپنتا هاست و غیره بدون مجوز کتبی سپنتا هاست مجاز به استفاده کلی یا جزئی از مطالب مندرج در این وب سایت به هرشکل ممکن، نمی باشند. همچنین استفاده از نشان تجاری و نام "سپنتا هاست" به هر نوع و با هر پسوند و پیشوند بدون مجوز کتبی ممنوع می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

 27. فورس ماژور

  سپنتا هاست هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با مشکلات حقوقی و غیر حقوقی دامنه و یا دامنه ها؛ قطعی ارتباط اینترنت جهانی و یا داخلی؛ مشکلات سراسری در اینترنت جهانی و یا داخلی؛ حملات و خرابکاری ها؛ مشکلات فنی ایجاد شده به واسطه اشتباه و یا ضعف عملکرد کاربر و به طور کل هر گونه اختلال ایجاد شده به واسطه شخص کاربر؛ موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای قانونی، دولتی؛ حکومتی و بین المللی و مسائل حقوقی خارجی مانند تحریم ها؛ مسائل حقوقی داخلی مانند محدودیت ها و دستورات و بخشنامه های دولتی و انواع سانسور؛ فیلترینگ و قطع دسترسی داخلی و بین المللی را به عهده نمی گیرد و تا زمان رفع مشکل، سپنتا هاست هیچگونه تعهدی نخواهد داشت و در این موارد هیچگونه وجهی به کاربران تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود.

 28. روشها و نحوه پرداخت

  کلیه هزینه های مندرج در وب سایت به صورت ریال یا تومان ایران است. پرداخت ها به سپنتا هاست به یکی از اشکال زیر صورت می گیرد: واریز به حساب های معرفی شده در وب سایت یا قرارداد یا صورت حساب های صادره پرداخت آنلاین توسط کارت های بانکی کشور از طریق درگاههای پرداخت آنلاین در سایت سپنتا هاست کلیه پرداختهای سفارشات خدمات/محصول سفارش داده شده در سایت سپنتا هاست پس از تایید مالی توسط سپنتا هاست در پرتال کاربران، در حساب کاربری کاربر در سپنتا هاست ثبت خواهد شد. در صورت عدم ثبت پرداخت در پرتال مذکور، کاربر مسئول پیگیری می باشد. در صورتی که عدم پیگیری توسط کاربر موجب قطع سرویس یا حذف آن گردد، مسئولیتی برای سپنتا هاست ایجاد نخواهد شد. هزینه کلیه سرویس ها/خدمات/محصولات/قراردادها صرفا به یکی از طرق بالا به صورت کامل و در ابتدای دوره اخذ خواهد شد؛ مگر آنکه کتبا در قرارداد روش دیگری منظور شده باشد. سپنتا هاست حق دارد تا زمان تسویه حساب کامل؛ ارائه یا انجام جزئی یا کلی خدمات/محصول/قرارداد را به تعویق بیاندازد. عدم پرداخت هزینه کامل سفارش/خدمات/محصول/قراداد پس از حداکثر دو ماه از تاریخ سفارش یا انعقاد قرارداد؛ تخطی از این شرایط قرارداد بوده و لغو سفارش و یا قرارداد توسط مشتری تلقی میشود و سپنتا هاست حق قطع و عدم انجام جزئی یا کامل سرویس/خدمات/محصول/قرارداد را بدون اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد.

 29. تمدید

  کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد. سپنتا هاست قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

 30. تغییرات آینده این توافقنامه

  کلیه کاربران سرویسهای سپنتا هاست موظف به رعایت کامل این شرایط می باشند. این شرایط جامع و کامل نبوده و سپنتا هاست حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان دارد. در صورت تغییر در این توافقنامه ؛ "تاریخ آخرین تغییرات" آن بروز خواهد شد و کاربر موظف است بصورت دوره ای این قوانین و شرایط را مطالعه نموده و از آن اطلاع یابد. عدم اطلاع کاربر از این قوانین رافع مسئولیت کاربر نخواهد بود. کاربر اعلام می دارد با تمامی تغییرات آینده این توافقنامه از ابتدا موافقت کرده است.

 31. هزینه دادرسی

  بر اساس این توافقنامه تمامی کاربران تعهد می نماید در صورت هرگونه اقدام حقوقی بر علیه سپنتا هاست در تمامی محاکم قضایی و صنفی در صورتی که در پرونده تشکیل شده محکوم شناخته شوند تمامی هزینه های دادرسی شامل هزینه وکلای سپنتا هاست بر اساس هزینه عرف وکالت در زمان پیگیری پرونده؛هزینه اقامت و ایاب و ذهاب نمایندگان و وکلا و شاهدان سپنتا هاست در صورتی که نیاز به حضور آنها در محلی غیر از شهر شیراز باشد را تقبل می نماید. در صورتی که کاربر سپنتا هاست با این بند موافق نمی باشد هرگز نباید از هیچکدام از محصولات و خدمات سپنتا هاست استفاده نماید.

 32. مطالعه این توافق نامه

  مطالعه دقیق و کامل این توافق نامه و پذیرش کامل آن برای تمامی کاربران سپنتا هاست الزامی می باشد. این توافق نامه در محلی قرار داده شده است که در هنگام سفارش و خرید و یا در هنگام عضویت در سایت سپنتا هاست تمامی کاربران حتما باید تایید نمایند که این توافقنامه را به طور کامل مطالعه و با آن موافق می باشند و امکان خرید و یا سفارش هیچ یک از محصولات و خدمات سپنتا هاست و یا عضویت در سایت سپنتا هاست بدون تایید مطالعه و پذیرش تمامی بخش های این موافقت نامه وجود ندارد و هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم اگاهی از این موافق نامه پذیرفته نمی باشد.همچنین تمامی کاربران حتما باید یک نسخه از این توافقنامه را قبل از انجام هرگونه خرید و یا سفارش از سپنتا هاست چاپ نموده و نزد خود به عنوان متن قرارداد و موافقتنامه نگهداری نمایند و در صورت هرگونه پیگیری از طریق محاکم حقوقی آنرا ارائه نمایند و اعلام نمایند که انرا قبل از هرگونه خرید و یا سفارش از سپنتا هاست مطالعه و تایید نموده اند.